10002463-124H Amphenol FCI BERGSTIK II DR STRAIGHT RET
Ühendused, ühendused
Tootja number:
10002463-124H
Ametikohtade arv :
24
Funktsioonid :
Isolatsiooni kõrgus :
0.100" (2.54mm)
Kontakti pikkus – paaritumine :
0.318" (8.08mm)
Kontakti pikkus – postitus :
0.085" (2.16mm)
Pigi – paaritumine :
0.100" (2.54mm)
Reavahe – paaritumine :
0.100" (2.54mm)
Üldine kontakti pikkus :
0.503" (12.78mm)
Laos
37,697
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
10002463-124H Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
10002463-124H Iseärasused
10002463-124H Toote üksikasjad
10002463-124H, mida pakub Amphenol FCI, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 10002463-124H on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
10002463-124H Seotud märksõnad
10002463-124H Hind
10002463-124H Maalimine
10002463-124H Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "1000" seeria tooteid