10002463-112H Amphenol FCI BERGSTIK II DR STRAIGHT RET
Ühendused, ühendused
Tootja number:
10002463-112H
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BERGSTIK II DR STRAIGHT RET
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ametikohtade arv :
12
Funktsioonid :
Isolatsiooni kõrgus :
0.100" (2.54mm)
Isolatsiooni värv :
Black
Isolatsioonimaterjal :
Kinnitustüüp :
Push-Pull
Kontakti kuju :
Square
Kontakti pikkus – paaritumine :
0.318" (8.08mm)
Kontakti pikkus – postitus :
0.085" (2.16mm)
Kontakti tüüp :
Male Pin
Kontakti viimistlus – paaritumine :
Gold or Gold, GXT™
Kontakti viimistluse paksus – paaritumine :
30.0µin (0.76µm)
Kontaktmaterjal :
Phosphor Bronze
Laaditud positsioonide arv :
All
Lõpetamine :
Kinked Pin, Solder
Materjali süttivuse reiting :
UL94 V-0
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pigi – paaritumine :
0.100" (2.54mm)
Pinge reiting :
Praegune reiting :
Reavahe – paaritumine :
0.100" (2.54mm)
Ridade arv :
2
seeria :
BERGSTIK® II
Sissepääsu kaitse :
Stiil :
Board to Board
Töötemperatuur :
Ühenduse tüüp :
Header
Üldine kontakti pikkus :
0.503" (12.78mm)
Varjutamine :
Unshrouded
Võtke ühendust Finish - Postitage :
Laos
37,507
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
10002463-112H Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
10002463-112H Iseärasused
10002463-112H Toote üksikasjad
10002463-112H, mida pakub Amphenol FCI, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 10002463-112H on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
10002463-112H Seotud märksõnad
10002463-112H Hind
10002463-112H Maalimine
10002463-112H Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "1000" seeria tooteid