654452F00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation 65445 EXTRUSION 1.312X7.34"X4'
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
654452F00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
65445 EXTRUSION 1.312X7.34"X4'
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
1.312" (33.32mm)
Kinnitusmeetod :
Adhesive
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
7.340" (186.44mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Pikkus :
48.000" (1219.20mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
Tüüp :
Top Mount
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
Laos
52,302
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
654452F00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
654452F00000G Iseärasused
654452F00000G Toote üksikasjad
654452F00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 654452F00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
654452F00000G Seotud märksõnad
654452F00000G Hind
654452F00000G Maalimine
654452F00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "6544" seeria tooteid