6400B-P2G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation BOARD LEVEL HEAT SINK
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
6400B-P2G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BOARD LEVEL HEAT SINK
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
1.000" (25.40mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.650" (41.91mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
2.500" (63.50mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
2.70°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
1.50°C/W @ 400 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
4.0W @ 20°C
Laos
43,138
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
6400B-P2G Konkurentsivõimelised hinnad
6400B-P2G Iseärasused
6400B-P2G is produced by Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, belongs to Termoradiaatorid.
6400B-P2G Toote üksikasjad
6400B-P2G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 6400B-P2G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
6400B-P2G Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "6400" seeria tooteid