631352F00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation 63135 EXTRUSION 1.75X2.125"X4'
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
631352F00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
63135 EXTRUSION 1.75X2.125"X4'
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
1.750" (44.45mm)
Kinnitusmeetod :
Adhesive
Kuju :
Rectangular, Pin Fins
Läbimõõt :
Laius :
2.125" (53.98mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Pikkus :
48.000" (1219.20mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
1.50°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Top Mount
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
Laos
35,670
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
631352F00000G Konkurentsivõimelised hinnad
631352F00000G Iseärasused
631352F00000G Toote üksikasjad
631352F00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 631352F00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
631352F00000G Seotud märksõnad
631352F00000G Hind
631352F00000G Maalimine
631352F00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "6313" seeria tooteid