580100B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK SLIDE-ON 8-DIP
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
580100B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK SLIDE-ON 8-DIP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.450" (11.43mm)
Kinnitusmeetod :
Press Fit, Slide On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.600" (15.24mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
8-DIP
Pikkus :
0.562" (14.27mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
30.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
8.00°C/W @ 500 LFM
Tüüp :
Top Mount
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
41,798
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
580100B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
580100B00000G Iseärasused
580100B00000G Toote üksikasjad
580100B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 580100B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
580100B00000G Seotud märksõnad
580100B00000G Hind
580100B00000G Maalimine
580100B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5801" seeria tooteid