579302B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 SNAP-DOWN .75"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
579302B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 SNAP-DOWN .75"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.440" (11.18mm)
Kinnitusmeetod :
Clip
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.980" (24.89mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
16.80°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
6.00°C/W @ 500 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
3.0W @ 50°C
Laos
31,635
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
579302B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
579302B00000G Iseärasused
579302B00000G Toote üksikasjad
579302B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 579302B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
579302B00000G Seotud märksõnad
579302B00000G Hind
579302B00000G Maalimine
579302B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5793" seeria tooteid