578305B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-5 .75" BLACK
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
578305B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-5 .75" BLACK
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.395" (10.03mm)
Kinnitusmeetod :
Press Fit
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
0.316" (8.03mm) ID
Laius :
0.830" (21.08mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-5
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
35.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
20.00°C/W @ 300 LFM
Tüüp :
Top Mount
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
48,452
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
578305B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
578305B00000G Iseärasused
578305B00000G Toote üksikasjad
578305B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 578305B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
578305B00000G Seotud märksõnad
578305B00000G Hind
578305B00000G Maalimine
578305B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5783" seeria tooteid