577500B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-126 VERT MNT SLIP-ON
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
577500B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-126 VERT MNT SLIP-ON
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.320" (8.13mm)
Kinnitusmeetod :
Press Fit, Slide On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.780" (19.81mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-126
Pikkus :
0.520" (13.21mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
26.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
12.00°C/W @ 300 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
14,093
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
577500B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
577500B00000G Iseärasused
577500B00000G Toote üksikasjad
577500B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 577500B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
577500B00000G Seotud märksõnad
577500B00000G Hind
577500B00000G Maalimine
577500B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5775" seeria tooteid