577404B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-202 LOW PROFILE .5"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
577404B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-202 LOW PROFILE .5"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.520" (13.21mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-202
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
24.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
10.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
2.0W @ 50°C
Laos
19,869
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
577404B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
577404B00000G Iseärasused
577404B00000G Toote üksikasjad
577404B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 577404B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
577404B00000G Seotud märksõnad
577404B00000G Hind
577404B00000G Maalimine
577404B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5774" seeria tooteid