577304B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-202 LOW PROFILE.375"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
577304B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-202 LOW PROFILE.375"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.375" (9.52mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.520" (13.21mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-202
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
27.20°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
8.00°C/W @ 500 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
13,691
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
577304B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
577304B00000G Iseärasused
577304B00000G Toote üksikasjad
577304B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 577304B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
577304B00000G Seotud märksõnad
577304B00000G Hind
577304B00000G Maalimine
577304B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5773" seeria tooteid