576602D00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation BOARD LEVEL HEAT SINK
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
576602D00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BOARD LEVEL HEAT SINK
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.000" (25.40mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Tin
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
0.950" (24.13mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
16.60°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
9.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
4.0W @ 70°C
Laos
48,786
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
576602D00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
576602D00000G Iseärasused
576602D00000G Toote üksikasjad
576602D00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 576602D00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
576602D00000G Seotud märksõnad
576602D00000G Hind
576602D00000G Maalimine
576602D00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5766" seeria tooteid