574502B03700G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO220 VER MNT W/TAB.75"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
574502B03700G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO220 VER MNT W/TAB.75"
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.390" (9.91mm)
Kinnitusmeetod :
Clip and PC Pin
Laius :
0.810" (20.57mm)
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
21.20°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
8.00°C/W @ 400 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
3.0W @ 60°C
Laos
37,012
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
574502B03700G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
574502B03700G Iseärasused
574502B03700G Toote üksikasjad
574502B03700G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 574502B03700G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
574502B03700G Seotud märksõnad
574502B03700G Hind
574502B03700G Maalimine
574502B03700G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5745" seeria tooteid