574502B03200G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 CLIP-ON/TAB
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
574502B03200G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 CLIP-ON/TAB
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.395" (10.03mm)
Kinnitusmeetod :
Clip and PC Pin
Laius :
0.860" (21.84mm)
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
21.20°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
6.00°C/W @ 600 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
3.0W @ 60°C
Laos
55,527
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
574502B03200G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
574502B03200G Iseärasused
574502B03200G Toote üksikasjad
574502B03200G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 574502B03200G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
574502B03200G Seotud märksõnad
574502B03200G Hind
574502B03200G Maalimine
574502B03200G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5745" seeria tooteid