507002B05300G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation BOARD LEVEL HEAT SINK
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
507002B05300G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BOARD LEVEL HEAT SINK
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.375" (9.52mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.750" (44.45mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
0.700" (17.78mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
15.60°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
5.00°C/W @ 500 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
2.0W @ 40°C
Laos
60,967
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
507002B05300G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
507002B05300G Iseärasused
507002B05300G Toote üksikasjad
507002B05300G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 507002B05300G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
507002B05300G Seotud märksõnad
507002B05300G Hind
507002B05300G Maalimine
507002B05300G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5070" seeria tooteid