501603B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEAT SINK TO-3 1.25" COMPACT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
501603B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEAT SINK TO-3 1.25" COMPACT
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
1.250" (31.75mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On
Kuju :
Rhombus
Läbimõõt :
Laius :
1.400" (35.56mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-3
Pikkus :
1.880" (47.75mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
7.80°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
3.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
4.0W @ 30°C
Laos
22,828
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
501603B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
501603B00000G Iseärasused
501603B00000G Toote üksikasjad
501603B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 501603B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
501603B00000G Seotud märksõnad
501603B00000G Hind
501603B00000G Maalimine
501603B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5016" seeria tooteid