624-45AB-T4E Wakefield-Vette HEATSINK CPU 21MM SQ
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
624-45AB-T4E
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK CPU 21MM SQ
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.450" (11.43mm)
Kinnitusmeetod :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Kuju :
Square, Pin Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.827" (21.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
BGA
Pikkus :
0.827" (21.00mm)
seeria :
624
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
15.00°C/W @ 200 LFM