DLP100241/E TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DLP100241/E
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 132 VAC, 170 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.1A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
DLP
Suurus/Mõõdud :
4.33" L x 2.36" W x 3.82" H (110.0mm x 60.0mm x 97.0mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W