LK10051R0K-TV Taiyo Yuden FIXED IND 1UH 20MA 640 MOHM SMD
Induktiivpoolid, poolid, drosselid
Tootja number:
LK10051R0K-TV
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FIXED IND 1UH 20MA 640 MOHM SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
DC takistus (DCR) :
640 mOhm
Funktsioonid :
Hinnangud :
AEC-Q200
Induktiivsus :
1µH
Induktiivsuse sagedus – test :
10MHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.022" (0.55mm)
Materjal - südamik :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
0402 (1005 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Praegune reiting :
20mA
Praegune – küllastus :
Q@Freq :
20 @ 10MHz
Sagedus – omaresonants :
60MHz
seeria :
LK
Suurus/Mõõdud :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Tarnija seadmepakett :
0402 (1005 Metric)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C