RH2V2-UDC24V IDEC RELAY PCB DPDT 10A 24VDC
Relee
Tootja number:
RH2V2-UDC24V
Kirjeldus:
RELAY PCB DPDT 10A 24VDC
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
37.0mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC