RH2V2-UDC12V IDEC RELAY PCB DPDT 10A 12VDC
Relee
Tootja number:
RH2V2-UDC12V
Kirjeldus:
RELAY PCB DPDT 10A 12VDC
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Pooli vool :
150mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
1.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC