E36SC3R335NRFA Delta Electronics DC/DC CONVERTER 3.3V 35A 116W
Toiteallikad
Tootja number:
E36SC3R335NRFA
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 3.3V 35A 116W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
8-DIP Module, 1/8 Brick
Pakendamine :
Bulk
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
35A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Delphi E36SC
Suurus/Mõõdud :
2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
91.5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
116W