VSUP-1K2-18 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 18V 1200W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VSUP-1K2-18
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 18V 1200W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
110 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
18V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
66.7A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VSUP-1K2
Suurus/Mõõdud :
10.98" L x 7.99" W x 2.50" H (279.0mm x 203.0mm x 63.5mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 65°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1200W