LK1501-9ER Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER 15V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LK1501-9ER
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2.8kV
Pinge – sisend :
100 ~ 240 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
ITE (Commercial), Railway
seeria :
Melcher K
Suurus/Mõõdud :
6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 71°C
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W