574502B03300G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TAB
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
574502B03300G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TAB
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.390" (9.91mm)
Kinnitusmeetod :
Clip and PC Pin
Laius :
0.810" (20.57mm)
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
21.20°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
6.00°C/W @ 600 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
3.0W @ 60°C
Laos
27,478
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
574502B03300G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
574502B03300G Iseärasused
574502B03300G Toote üksikasjad
574502B03300G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 574502B03300G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
574502B03300G Seotud märksõnad
574502B03300G Hind
574502B03300G Maalimine
574502B03300G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5745" seeria tooteid