SDS60UQ05 XP Power AC/DC CNVRTR 5V 15V 15V -5V 60W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
SDS60UQ05
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CNVRTR 5V 15V 15V -5V 60W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
15V
Pinge – väljund 3 :
-15V
Pinge – väljund 4 :
-5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6A, 3A, 800mA, 800mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
SDS
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
4
Võimsus (vatti) :
60W