GCS150PS28 XP Power AC/DC CONVERTER 28V 110W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
GCS150PS28
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 28V 110W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
28V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.9A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
GCS
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Tõhusus :
93%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
110W (150W Forced Air)