EML30US15-S XP Power AC/DC CONVERTER 15V 30W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
EML30US15-S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A
Rakendused :
Medical
seeria :
EML30
Suurus/Mõõdud :
3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
30W