ECP130PS48 XP Power AC/DC CONVERTER 48V 100W/130W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECP130PS48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 100W/130W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
PFC, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.08A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
ECP130
Suurus/Mõõdud :
3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Tõhusus :
93%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W (130W Forced Air)