DSA240PS48 XP Power AC/DC CONVERTER 48V 240W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DSA240PS48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 240W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
DSA240
Suurus/Mõõdud :
4.64" L x 2.59" W x 4.93" H (117.8mm x 65.8mm x 125.2mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
240W