691374500019B Wurth Electronics Inc. TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
Ühendused, ühendused
Tootja number:
691374500019B
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ametikohtade arv :
19
Funktsioonid :
Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Lõpetamise stiil :
Screw - Pressure Clip
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Free Hanging (In-Line)
Päise suund :
Pakendamine :
Tray
Pinge - IEC :
Pinge - UL :
300V
Pistikujuhtme sisestus :
180°
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positsioonid taseme kohta :
19
Praegune - IEC :
Praegune - UL :
16A
seeria :
WR-TBL Series 374B
Tasemete arv :
1
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Traadi mõõt või ulatus - mm² :
0.2-3.3mm²
Traadi mõõt või ulatus – AWG :
12-24 AWG
Tüüp :
Plug, Female Sockets
Värv :
Green
Võtke ühendust paaritusviimistlusega :
Laos
58,155
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
691374500019B Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
691374500019B Iseärasused
691374500019B Toote üksikasjad
691374500019B, mida pakub Wurth Electronics Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 691374500019B on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
691374500019B Seotud märksõnad
691374500019B Hind
691374500019B Maalimine
691374500019B Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "6913" seeria tooteid