156125RV73000 Wurth Electronics Inc. LED GREEN/RED CLEAR SMD
optoelektroonika
Tootja number:
156125RV73000
Kirjeldus:
LED GREEN/RED CLEAR SMD
Kõrgus (maksimaalne) :
0.80mm
Lainepikkus – domineeriv :
571nm Green, 624nm Red
Lainepikkus – tipp :
573nm Green, 632nm Red
Millikandela reiting :
170mcd Green, 110mcd Red
Objektiivi stiil/suurus :
Square with Flat Top, 1.20mm
Pakend/ümbris :
4-SMD, No Lead
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2.1V Green, 2V Red
Praegune – Test :
20mA Green, 20mA Red
seeria :
WL-SBRW
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 1.20mm W
Tarnija seadmepakett :
4-SMD
Vaatenurk :
120°
Värv :
Green, Red
Laos
31,975
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
156125RV73000 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
156125RV73000 Iseärasused
156125RV73000 is produced by Wurth Electronics Inc., belongs to LED indikaator - diskreetne.
156125RV73000 Toote üksikasjad
156125RV73000, mida pakub Wurth Electronics Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 156125RV73000 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
156125RV73000 Seotud märksõnad
156125RV73000 Hind
156125RV73000 Maalimine
156125RV73000 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "1561" seeria tooteid