156120RS82500 Wurth Electronics Inc. LED RED CLEAR SMD
optoelektroonika
Tootja number:
156120RS82500
Kirjeldus:
LED RED CLEAR SMD
Kõrgus (maksimaalne) :
1.95mm
Lainepikkus – domineeriv :
624nm
Lainepikkus – tipp :
632nm
Millikandela reiting :
1100mcd
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Domed Top
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2V
Praegune – Test :
20mA
seeria :
WL-SMRW
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 1.60mm W
Tarnija seadmepakett :
2-SMD
Vaatenurk :
20°
Värv :
Red
Laos
41,447
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
156120RS82500 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
156120RS82500 Iseärasused
156120RS82500 is produced by Wurth Electronics Inc., belongs to LED indikaator - diskreetne.
156120RS82500 Toote üksikasjad
156120RS82500, mida pakub Wurth Electronics Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 156120RS82500 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
156120RS82500 Seotud märksõnad
156120RS82500 Hind
156120RS82500 Maalimine
156120RS82500 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "1561" seeria tooteid