156120GS82500 Wurth Electronics Inc. LED GREEN CLEAR SMD
optoelektroonika
Tootja number:
156120GS82500
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN CLEAR SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
1.95mm
Lainepikkus – domineeriv :
525nm
Lainepikkus – tipp :
520nm
Millikandela reiting :
1500mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Domed Top
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount, Bottom Entry
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.3V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
Independent
seeria :
WL-SMRW
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 1.60mm W
Tarnija seadmepakett :
2-SMD
Vaatenurk :
20°
Värv :
Green
Laos
50,762
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
156120GS82500 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
156120GS82500 Iseärasused
156120GS82500 is produced by Wurth Electronics Inc., belongs to LED indikaator - diskreetne.
156120GS82500 Toote üksikasjad
156120GS82500, mida pakub Wurth Electronics Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 156120GS82500 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
156120GS82500 Seotud märksõnad
156120GS82500 Hind
156120GS82500 Maalimine
156120GS82500 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "1561" seeria tooteid