528-45AB-MS4 Wakefield-Vette HEATSINK BXB50,75,100,150.45"VRT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
528-45AB-MS4
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK BXB50,75,100,150.45"VRT
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.450" (11.43mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On, Thermal Material
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
2.280" (57.91mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Obsolete
Pakend jahutatud :
Half Brick DC/DC Converter
Pikkus :
2.402" (61.00mm)
seeria :
528
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
3.20°C/W @ 300 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
7.0W @ 60°C