217-36CTE6 Wakefield-Vette HEATSINK DPAK SMT TIN PLATED
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
217-36CTE6
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK DPAK SMT TIN PLATED
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.360" (9.14mm)
Kinnitusmeetod :
SMD Pad
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.600" (15.24mm)
Materjal :
Copper
Materjali viimistlus :
Tin
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
D²Pak (TO-263), SOL-20, SOT-223, TO-220
Pikkus :
0.740" (18.80mm)
seeria :
217
Soojustakistus @ Natural :
55.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
16.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Top Mount
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 55°C