CMD15-21UGC/TR8 Visual Communications Company - VCC LED GREEN CLEAR 1206 SMD
optoelektroonika
Tootja number:
CMD15-21UGC/TR8
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN CLEAR 1206 SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
1.30mm
Lainepikkus – domineeriv :
Lainepikkus – tipp :
565nm
Millikandela reiting :
12mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Rectangle with Flat Top, 2.00mm x 1.50mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Not For New Designs
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
2.1V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 1.50mm W