TR3B686M6R3C0350 Vishay Sprague CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TR3B686M6R3C0350
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
350 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.11mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
68µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
seeria :
TANTAMOUNT®, TR3
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C