TL3E107K020C0150 Vishay Sprague CAP TANT 100UF 20V 10% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
TL3E107K020C0150
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 100UF 20V 10% 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
150 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.169" (4.30mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
TANTAMOUNT®, TL3
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C