TH3D475M035F1000 Vishay Sprague CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3D475M035F1000
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2917
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4.7µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C