TH3C156K010D1800 Vishay Sprague CAP TANT 15UF 10V 10% 2312
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3C156K010D1800
Kirjeldus:
CAP TANT 15UF 10V 10% 2312
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.8 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
15µF
Pakend/ümbris :
2312 (6032 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C