TH3C155M035F3300 Vishay Sprague CAP TANT 1.5UF 35V 20% 2312
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3C155M035F3300
Kirjeldus:
CAP TANT 1.5UF 35V 20% 2312
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.3 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
1.5µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C