TH3B475M035C3100 Vishay Sprague CAP TANT 4.7UF 35V 20% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3B475M035C3100
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 35V 20% 1411
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.1 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4.7µF
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C