TH3B475K025F2800 Vishay Sprague CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3B475K025F2800
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.8 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4.7µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
seeria :
TANTAMOUNT®, TH3
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C