TH3B335M035E2500 Vishay Sprague CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3B335M035E2500
Kirjeldus:
CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
3.3µF
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C