TH3B226M016C1900 Vishay Sprague CAP TANT 22UF 16V 20% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3B226M016C1900
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 22UF 16V 20% 1411
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.9 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
16V
seeria :
TANTAMOUNT®, TH3
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C