TH3B156M025E1400 Vishay Sprague CAP TANT 15UF 25V 20% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
TH3B156M025E1400
Kirjeldus:
CAP TANT 15UF 25V 20% 1411
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.4 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
15µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C