T95X685K020EZAL Vishay Sprague CAP TANT 6.8UF 20V 10% 2910
Kondensaatorid
Tootja number:
T95X685K020EZAL
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 6.8UF 20V 10% 2910
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.5 Ohm
Funktsioonid :
High Reliability
Hinnangud :
COTS
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.061" (1.55mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
6.8µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2910 (7227 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
TANTAMOUNT®, T95
Suurus/Mõõdud :
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C