T95X226K004EZAL Vishay Sprague CAP TANT 22UF 4V 10% 2910
Kondensaatorid
Tootja number:
T95X226K004EZAL
Kirjeldus:
CAP TANT 22UF 4V 10% 2910
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.061" (1.55mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
22µF
Pinge – nimiväärtus :
4V
Suurus/Mõõdud :
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C