T95X156M010LZAL Vishay Sprague CAP TANT 15UF 10V 20% 2910
Kondensaatorid
Tootja number:
T95X156M010LZAL
Kirjeldus:
CAP TANT 15UF 10V 20% 2910
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.061" (1.55mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
15µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C